Biz Kimiz?

  Avrupa’da çeşitli spor dallarında birçok spor kulübüne sponsorluk yapan Sci-Mx Nutrition, sponsorluk kapsamında, Galatasaray Spor Kulübü’nün faaliyet gösterdiği tüm branşlarda sporcu gıdaları tedariği sağlamaktadır. Sci-Mx Nutrition ürünleri Iso 9001, GMP ve IFS gibi önemli kalite standartlarında üretim yapmakta ve WADA (Dünya Anti Doping Ajansı) tarafından yasaklı hiçbir etken madde içermemektedir.

  SCI-MX ekibi, dünya standartlarında üretim yapmaya adamış fizyoloji, spor bilimleri ve biyoloji uzmanlarından oluşur. Bu ekip, zamanlarının çoğunu bilimsel araştırmalarla mevcut ürünlerimizi geliştirmeye ve yeni nesil ürünlerin üretilmesine ayırmıştır. Ekibimizin “Elimizden gelenin en iyisini ve daha iyisini yapacağız” bilinci de, dünya standartlarında sporcu gıdaları üretme amacımıza olan bağlılığımızı belirler.

  Ulusoy Sportif Gıdalar DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.SCI-MX’in Türkiye’deki resmi distribütörüdür. SCI-MX Nutriton için reklam çalışması, sponsorluk, bayilik ve her türlü kurumsal bağlantılar için ulusoysportif.com üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

İzzettin Çalışlar Caddesi No:54 Bahçelievler/İstanbul

ADRES

Bahçelievler Mahallesi, İzzettin Çalışlar Caddesi, No:54/A Bahçelievler/İstanbul

TELEFON

Tel: 0212 777 71 24-25

Fax: 0212 777 71 27

MAIL

info@sci-mx.com.tr

İletişim formu aktif olarak çalışmaktadır, iletişime geçmek istediğiniz tüm taleplerinizi aşağıdaki formdan tarafımıza iletebilirsiniz.